İndir:
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Avustralya - Danimarka

Mostbet: Avustralya - Danimarka. Arifesinde


Mostbetr.com ile birlikte Dünya Kupası grup aşamasındaki maçın duyurusunu dikkatinize sunuyor.

2022 Dünya Kupası 3. tur maçında Avustralya ve Danimarka milli takımlarının D dörtlüsü çerçevesinde karşılaşmasını bekliyoruz.


Avustralya - Danimarka

30 Kasım Çarşamba, 17:00 Al-Wakrah, Al-Janub Stadyumu. Baş hakem Mustafa Horbal (Cezayir). 

Avustralyalıların gruptan çıkma şansı yüksek. Bunun için, Tunus'un Fransa'yı yenmemesi ve atılan ve yenilen goller açısından Avustralya milli takımını geçmemesi şartıyla bir beraberlik bile yeterlidir.

Avustralyalılar Dünya Kupası'na çok kötü bir başlangıç ​​yaptı, ilk turda Fransa'ya 1:4'lük bir skorla yenildi, ancak sonraki turda Tunus'a karşı 1:0 kazanarak bunu telafi ettiler.

Danimarkalıların gruptan çıkmak için sadece bir galibiyete ihtiyacı var. Ayrıca Tunus ile Fransa arasında oynanacak paralel maçta bir mucize olmayacağını ummak gerekiyor.

Danimarka'nın hücumda büyük sorunları var. Cornelius, Damsgaard, Lindström ve Dolberg henüz kendilerini Dünya Kupası'nda kanıtlamadı. Ve bu şampiyonadaki tek golü merkez savunma oyuncusu Christensen attı. Bu nedenle, playoff mücadelesi vermek için Kasper Uhlmann'ın bu takımın tüm hücum potansiyelini kullanması gerekiyor. Aksi takdirde, Euro-2020'nin yarı finalisti utanç içinde evine gidecek.
Mostbetr.com şirketine göre  , toplantının lideri Danimarka milli takımı: Danimarkalıların galibiyetinin 1,52 katsayısı ve Avustralyalıların galibiyetinin 7,14 katsayısı olduğu tahmin ediliyor. Beraberlik kaydedilirse, böyle bir olay için gösterge 4.3 sunulur.
Beyler harika oyun, bizimle bahse girin https://mostbetr.com

 

0 0)
İnceleme ekle
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
2 500 ₺ + 250FS bonus hediye!