İndir:
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Haftanın maçları

Haftanın maçları: Brezilya ve Portekiz playofflara yükseldi, Polonya savaştan ölümüne hayatta kalmak zorunda kalacak. Mostbet.


Katar'daki 2022 Dünya Kupası hızla ivme kazanıyor ve grup aşamasının kısa sürede mantıklı bir sonuca varacağı gerçeğini kavramak imkansızdı. Bu turnuvanın favorilerinin pek çok sorunu var, ancak Fransa gibi bazılarının zaten bir playoff maçı var ve Arjantin veya Almanya gibi bazılarının henüz yaşanması gereken tatsız anlar var.

BREZİLYA V İSVİÇRE

28 KASIM PAZARTESİ, 18:00 STADYUM 974 (DOHA, KATAR)


Beş kez dünya şampiyonu, turnuvaya boyun eğmeyen Sırbistan'a karşı 2-0'lık bir galibiyetle başladı ve ardından tüm playoff sorunlarının ikinci turdan sonra çözülmesi planlanıyor. Bunu yapmak için Brezilya'nın şu anda Tite'ın takımıyla zaman zaman liderliği paylaşan ve aynı zamanda Avrupa alt kıtasında ilk dördün üç puan gerisinde bulunan İsviçre'yi yenmesi gerekiyor. Böylece Selecao, yeteneklerini tüm Avrupa şampiyonalarına genişletmiş ve şu anda net favorilerin olduğu maçlarda kendini oldukça rahat hisseden bir rakiple bir kez daha karşılaşacak.

İsviçre de grup aşamasının ilk etabındaki başarısını kutladı, ancak Kamerun'a karşı kazandıkları zafer, gelecekteki rakiplerine karşı mütevazı bir 1-0 galibiyetti. Murat Yakın liderliğindeki Nati, inanılmaz yetenekli kadrosunun bir başka versiyonunu uluslararası sahneye çıkardı ve en azından 1994, 2006, 2014 ve 2018'deki deneyimini playofflara çıkarak tekrarlamayı umuyor. Ancak bu sefer İsviçre, yarışmanın son etabının ilk etabında hemen elenmek istemiyor ancak henüz o noktaya ulaşmış değil.

Pinnacle, Brezilya'yı çatışmanın lideri olarak görüyor. Tite'nin kazanma şansı 1.47, beraberlik şansı 4.44 ve İsviçre için 8.05 olarak tahmin ediliyor.

PORTEKİZ V URUGUAY

28 KASIM PAZARTESİ 21:00 LUSAIL İKONİK STADYUMU (LUSAIL, KATAR)


 

Avrupalı ​​Selesao da Katar'daki 2022 Dünya Kupası ilk tur maçındaki başarısını kutladı, ancak Gana'ya karşı aldıkları 3-2'lik galibiyet Brezilya'nın performansından çok daha az olumlu bir izlenim bıraktı. Ancak başlangıçtan itibaren çok zor bir dörtlü için üç puan çok önemlidir. Dahası, sıralamanın ilk adımı için verilen mücadelede en yakın rakip ana rakip olduğunda, bu, dördün galibi etrafındaki entrikanın önceden duyurulan oyun gününün sonunda ortadan kalkacağına dair bazı umutlar bırakıyor.

Uruguay, ilk maçta çılgın 0-0'lık eşleşmeleriyle Güney Kore'nin golünü bile atmayı başaramadı, ancak yakın zamana kadar ilk dünya şampiyonları, finale bile ulaşan gölge favorilerden biri olarak görülüyordu. Diego Alonso'nun iddialarının tam potansiyeline ulaşmasını neyin engellediğini kimse tam olarak bilmiyor, ancak Portekiz kaptanı liderliğindeki bir takıma karşı üst üste ikinci maçında henüz bir sonuç elde edemedi. Charrova, son turla ilgili olarak çok hassas bir konumda, çünkü Kore'nin Gana'ya karşı olası bir zaferi, Afrika takımına karşı oynadıkları final maçı öncesindeki ruh hallerini önemli ölçüde etkileyecek. Bu arada, eğer gerçekten varsa, kişinin kendi hırsları bir şekilde haklı çıkarılmalıdır.

Pinnacle, Portekiz'in çatışmanın lideri olduğuna inanıyor. Ev sahibinin nominal kazanma şansı 2.03, beraberlik olasılığı 3.32 ve Uruguay'ın başarısı 4.37 olarak tahmin ediliyor.

POLONYA - ARJANTİN

30 KASIM ÇARŞAMBA, 21:00. STADYUM 974 (DOHA, KATAR)


Ukrayna'nın 2022 Dünya Kupası'na katılanlar arasında olmaması çok sevindirici, komşularımız turnuvanın ilk maçında Meksika ile karşılaştıklarında böyle bir futbol göstermişlerdi. Kuzey Amerika takımı maçın büyük bölümünde Avrupalı ​​rakibini domine etti, ancak sonunda takımlar gol atamadı (0:0). Doğru, ikinci turda "beyaz-kırmızılılar" çok ter dökmek zorunda kaldı, ancak yine de Herve Renard adlı bu çılgın Suudi Arabistan'ı hızlı bir baskıyla yendiler (2:0). Bu, Polonya'yı anında "dört C" nin lideri yaptı, ancak yakın gelecekte bu onursal unvanı açık favorilerle gerçek bir savaşta savunmak zorunda kalacaklar.

Arjantin milli takımı ilk turda Suudi Arabistan'ın kontrolünü ele geçirdiğinde (1:2) bu Dünya Kupası'nın ilk gerçekten yüksek sansasyonunun yazarı oldu. Ancak Lionel Messi ve ekibi arasında daha da sorumlu ve duygusal bir yüzleşme seyirci sempati rekorunu kırmayı başaran Meksika'yı ön plana çıkardı. (2:0). Sonuç olarak Polonyalıları memnun etmeyen Albiselesta'nın oyuna geri döndüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Arjantin, turnuva başlamadan önce ankete katılanların çoğunluğu tarafından onaylandı, ancak Katar'daki rekabet nedeniyle net favorilerle işler planlandığı gibi gitmiyor. Pek çok duyum gerçekleşti ve daha da fazlası bizi bekliyor.
Pinnacle, muhalefetin liderinin Güney Amerika takımı olduğuna inanıyor. Arjantin'in kazanma şansı 1.47, beraberlik 4.30, Polonya 8.12.

Takımımız futbol haftasını dört gözle bekliyor. Bizimle bahis yapın. https://mostbetr.com/

 

 

 

 

 

0 0)
Am
22:00 30.11.2022
MEssi Top
Cevap vermek
İnceleme ekle
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
2 500 ₺ + 250FS bonus hediye!