İndir:
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Kanada — Fas

Mostbet: Kanada — Fas. Arifesinde


mostbetr.com ile birlikte Dünya Kupası grup aşamasındaki maçın duyurusunu dikkatinize sunuyor.

2022 Dünya Kupası üçüncü turu finali çerçevesinde Kanada milli takımı, Fas milli takımını konuk edecek.

 

Kanada — Fas

1 Kasım Perşembe, 17:00 Tumama Stadyumu (Doha). Maçın baş hakemi — .

 Tahmin ettiğimiz gibi Kanada milli takımı playofflara kalamadı ve ikinci turda tüm şanslarını kaybetti. Ne yazık ki diyoruz, çünkü Kanada milli takımının oyunu, örneğin zaten tüm şanslarını kaybetmiş olan diğerleriyle kesinlikle aynı değildi. Kuzey Amerika ekibi, ilk tur çok daha iyi olmasına rağmen oldukça iyi iki maç oynadı. Daha sonra, bu toplantıdan galip çıkmak için her şansları olmasına rağmen, Belçika'yı az farkla kabul ettiler.

Kanada takımı Alphonso Davis'in turnuvasının mutlak lideri. Jonathan David'den sonra çok gol attılar ve bunun genç Lille forveti için bir başarısızlık olduğunu söyleyemezsiniz. Şarap çakılları da zararlıdır. Sonuç alınmadı. Diğer turistlerin iktidarı ele geçiremeyeceği gerçeği göz önüne alındığında, onların Hırvatistan'a karşı olduklarını göreceğim. İlki gibi koku, diğer Hırvat henüz bitmeden aynı şekilde telafi edildi. Bir dahaki sefere Kanadalılardan daha net olacak ve umarım tekrar Dünya Kupası'na giderler.

Fas'ın kesinlikle övülecek çok şeyi var. Dünya Kupası'nın ilk turunda Hırvatistan ile berabere kaldılar ve bu, tarzını oyunculara tanıtmak için fazla zamanı olmayan yeni bir teknik direktörle oldu. Skor değişmeden kaldı - 0:0. Ancak ikinci turda Afrika milli takımı, Belçika milli takımını yenerek sansasyon yarattı. Evet, bu Belçika takımının en iyi seçeneği değil ama o maçta bir karakter savaşı yaşandı: ilk hata yapan kim olacak, kim kesin bir darbe indirebilecek?

Ve bu savaş Fas içindi. İlk olarak 73'te Fas milli takımının kaptanı Roman Se skoru açtı ve uzatmalarda genç ve gelecek vaat eden Zakaria Abuhlal olası galip hakkındaki tüm soruları kaldırdı. Ancak, şu anda ikinci olmasına rağmen Fas üçüncü sıradan küme düşecek olabilir mi? Belki. Bunun hakkında zaten daha ayrıntılı olarak konuştuk . Ancak görev bir olacak - Kanada'yı yenmek ve daha ileri gitmek.

mostbetr.com şirketine göre  , toplantının favorisi Fas: Afrika'dan gelen takımın galibiyetinin 2.18, Kanada'nın galibiyetinin - 3.54 katsayısı olduğu tahmin ediliyor. Beraberlik için 3.4 oran verilir.

 Takımımız futbol haftasını dört gözle bekliyor. Bizimle bahis yapın. Giriş https://mostbetr.com/

 

0 0)
İnceleme ekle
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
2 500 ₺ + 250FS bonus hediye!