TR TR
en EN
ru RU
9000 TRY
9000 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Sırbistan — İsviçre

Mostbet: Sırbistan — İsviçre. Arifesinde


mostbetr.com Dünya Kupası grup aşamasındaki maçın duyurusunu dikkatinize sunuyor.

2022 Dünya Kupası 3. tur maçında Sırbistan ve İsviçre milli takımlarının G dörtlüsü bünyesinde karşılaşmasını bekliyoruz.

Sırbistan - İsviçre

2 Aralık Cuma, 21:00 Doha, Stadyum 974. Baş hakem Anthony Taylor'dır (İngiltere).

Sırplar için şampiyonanın başlangıcı, yarışmanın favorilerinden biri olan Brezilya milli takımına karşı oynanan maçla başladı. Avrupa milli takımı hücumda neredeyse hiçbir şey göstermedi ve haklı olarak 0:2'lik bir skorla kaybetti. Ancak Sırplar eksi işaretiyle gol attı. İlk  olarak Sırpların soyunma odasında  Kosova'yı ülkelerinin bir parçası olarak gösteren bir bayrak vardı. Bu nedenle FIFA disiplin kurulu Sırbistan Futbol Federasyonu aleyhine dava açtı.

İkincisi, Sırplar, şampiyonluğun erken sona erebileceği, ancak her şeyin geçtiği ve şimdiden playoff maçlarında takımına yardım edecek olan "penatacampeone" lideri Neymar'ı çıkardı.

İkinci maçta Sırplar Kamerun'a karşı üç puan almak için her şansı buldular, hatta maçı 3: 1 kazandılar, ancak avantajı korumadılar ve iki kez - 3: 3 yendiler.

Belirleyici maça varlıklarından bir puanla yaklaşıyorlar. Ancak Sırbistan'ın hala gruptan çıkma şansı var. Bunun için İsviçre'yi yenmek ve Brezilya'nın Kamerun'u yenmesini umut etmek gerekiyor.

İsviçreli, şampiyonanın ilk maçlarını çok dikkatli oynadı, hücum hareketlerinden değil, güvenilir savunma oyunundan başlayarak. İlk maçta Kamerun'a karşı 1:0 kazandılar ve daha sonra Brezilyalılara 0:1 yenildiler.

Gruptan çıkmaları için bir beraberlik yeterli olacak, ancak Kamerun'un Brezilya'da kazanmaması şartıyla. Paralel maç tarafından geri püskürtülmemek için elbette Sırbistan'ı yenmek daha iyidir.

mostbetr.com göre  , Sırbistan toplantının favorisi: galibiyetlerinin katsayısı 2,58 ve İsviçre'nin zaferi - 2,87 olarak tahmin ediliyor. Beraberlik varsa, böyle bir olayın göstergesi 3.34'te sunulur.

Takımımız futbol haftasını dört gözle bekliyor. Bizimle bahis yapın. Giriş https://mostbetr.com/

 

 

0 0)
İnceleme ekle
9000 TRY
9000 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
9 000 ₺ + 250FS bonus hediye!