İndir:
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Suudi Arabistan - Meksika

Mostbet: Suudi Arabistan - Meksika. Arifesinde


Mostbetr.com ile birlikte Dünya Kupası grup aşamasındaki maçın duyurusunu dikkatinize sunuyor.

2022 Dünya Kupası grup aşaması 3. tur maçında C Grubu'nda Suudi Arabistan ile Meksika karşılaşacak.


Suudi Arabistan - Meksika

30 Kasım Çarşamba, 21:00 Lusail , Lusail İkonik stadyum. Baş hakem Michael Oliver (İngiltere). Megogo'da canlı yayın.

Suudi Arabistan açıkçası Dünya Kupası'nı şaşırttı. Herve Renard hücumda agresif oynayan yetenekli bir takım kurdu. Takım,% 100 şans aramaması ve hedefi uzun mesafeden bile vurmak mümkünse bunu zevkle yapması bakımından farklıdır.

İlk turda Arjantinliler Suudi Arabistan'ı hafife aldılar ve bedelini 1:2 kaybederek ödediler. İkinci turda SA, Polonya'ya karşı oynadı ve hücumda yine keskin bir oyun sergiledi ve sadece Szczesna'nın olağanüstü gol performansı nedeniyle gol atamadı. Sonuç olarak - 0:2 mağlubiyet - bu da playoff şansını koruyor.

Bunun için ne gerekiyor? Meksika'yı yenin ve Arjantin'in teklemesini umut edin. Polonya ve Arjantin arasında bir beraberlik (SA'nın Meksika'yı yenmesi şartıyla), Suudilerin gruptaki birinciliğini garanti ediyor. Şampiyonanın başlamasından önce herhangi biri bunu hayal edebilir miydi?

Meksika bu şampiyonada düpedüz hayal kırıklığı yarattı. Hayır, ödünç almamaları gereken karakter ve arzudur, ancak sonuç yapıştırılmaz. Polonya ile berabere kalın (0:0) ve Arjantin'i yenin (0:2). Aynı zamanda, tek bir gol atılmadı.

Meksika, gruptaki son takım olarak üçüncü tur maçına çıkıyor. Play-off yapmak için ne gerekiyor? Suudi Arabistan'ı yenin ve Polonya'nın Arjantin'i yenmesini umun. Bu koşullar altında Meksikalılar, bu Dünya Kupası playofflarının son vagonuna atlayacak.

Tüm sıkıntılara rağmen toplantının favorisi olarak kabul edilen Meksika. GG.bet  aşağıdaki katsayıları verir:  "yeşillerin" zaferi 1,68 katsayısı ve Suudilerin zaferi - 4,91 olarak tahmin edilmektedir. Beraberlik varsa, böyle bir olayın göstergesi 4.32'de sunulur.
Uzmanlarımız, Suudi Arabistan üzerine oynanan bahsin çok başarılı olacağına inanıyor. Resmi giriş https://mostbetr.com

 

0 0)
İnceleme ekle
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
2 500 ₺ + 250FS bonus hediye!