İndir:
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL

Tunus - Fransa

Mostbet: Tunus - Fransa. Arifesinde


Mostbetr.com ile birlikte Dünya Kupası grup aşamasındaki maçın duyurusunu dikkatinize sunuyor.

2022 Dünya Kupası 3. tur maçında Tunus ve Fransa milli takımlarının Quartet D çerçevesinde karşılaşmasını bekliyoruz.


Tunus - Fransa

30 Kasım Çarşamba, 17:00 Al Rayyan, Eğitim Şehir Stadı. Baş hakem Matthew Conger'dır (Yeni Zelanda). Megogo'da canlı yayın.

Tunus'un playofflar için hayali şansları var, matematik şansları bile. Bunu yapmak için Fransa'yı yenmeniz ve Danimarka ile Avustralya'nın berabere kalmasını ummanız gerekiyor. Basitçe söylemek gerekirse: Danimarka ve Tunus 4'er sayı atarsa, gol ve yenen arasında daha fazla fark olan sırayı alır. Her iki takım da şu anda -1, yani Tunus'un Fransa'yı yenmesi, Danimarka'nın Avustralya'yı yenmesi gerekenden daha fazla.

Tunus ilk turlarda Danimarka (0:0) ve Avustralya (0:1) ile berabere kaldı, ancak yine de en azından istatistiksel olarak Avustralyalıları yendiler, ancak kaçırdılar ve sonunda bu şampiyonada henüz tek bir gol atmadan kabul ettiler.

Fransızlar matematiksel olarak ilk adımı kaybedebilecek olsalar da şimdiden play-off'lardalar. Ne gerekiyor: Tunus'a bir kayıp ve Avustralya'nın Danimarka'ya karşı büyük galibiyeti. Fransa ve Avustralya puanlarda berabere kalırsa, gol gizleme farkı daha iyi olan takım sıradaki takıma geçer. Fransa şimdi +4, Avustralya -2. Tabii ki, Fransa için ilk adımı kaybetmek çok mantıksız ve harika bir seçenek gibi görünüyor.

Deschamps, en az oynama süresi alan oyuncuları kullanabilir. Fransız antrenörün deneyimli ve genç oyuncuları bir arada kullanacağına inanıyoruz. 

 

Deschamps , "Evet, Tunus maçında rotasyon olacak ama bana kim sahada olur kim yedekte kalır diye sormayın  ."

İlk turda Fransa, Avustralya'yı 4:1 mağlup etti ve ardından Danimarka'ya karşı 2:1 zorlu bir zafer kazandı. 

 

GG.bet'e göre  , toplantının tartışmasız favorisi Fransa: Le Bleu'nun galibiyetinin 1,55 katsayısı ve Tunus'un galibiyetinin - 7,40 olduğu tahmin ediliyor. Beraberlik varsa, böyle bir olayın göstergesi 4.0 olarak sunulur.

Fransa bu sezon çok iyi gidiyor. Bizimle kal. Resmi site girişi https://mostbetr.com

 

0 0)
İnceleme ekle
2 500 TRY
2 500 TRY
İlk depozito için
ŞİMDİ AL
İndir:
Şimdi ilk yatırımınıza özel
2 500 ₺ + 250FS bonus hediye!